پنجشنبه ۲۹ مهر, ۰۴:۳۳

درباره شرکت آریان راه شهر سبز ، صفحه ایست درباره شما ، شما مشتریان گرامی ، که سالهاست ما را برای رسیدن به تولیدِ و ارائه محصولاتی باکیفیت و زیبا حمایت می کنید.
شما هموطنان مهم هستید چرا که ما را هدایت میکنید تا محصولات را بسیار جزئی نگرانه و با دقت و ظرافت تولید کنیم ، به نحوی که هر یک از کالاها برایمان همانند تابلو نقاشی و اثری هنری است که به جزئیات آن توجه داریم بنابراین بیشتر کالاهای تولید شده ، دو منظوره هستند و قابلیت استفاده در فضای بسته و هم فضای باز را دارند.
در چند سال گذشته با راهنمایی شما ، هر روز با ایده ای نو ، چشم گشودیم و با امید به ساخت و ارائه کالایی کاربردی گذراندیم ، تا کنون که بیش از 800 مدل محصول قابل ارائه داریم و عمده شان برای راحتی ، آرامش و سلامتی شما ساخته شده اند .
همانطور که مستحضرید و در منوهای سایت ارائه شده است برخی از محصولات مناسب رفع نیازمندیهای شهری ، پارکها، ویلاها ، مجتمعهای مسکونی ، تجاری و اداری ، بیمارستانها و … ارائه می شوند .
همچون ، چراغ پارکی ، نیمکت ، سطل زباله ، آلاچیق ، ست بدنسازی ، انواع گلدان ، اِلِمان ، آبنما ، آبخوری ، انواع میز و نیمکت پیکنیک و …. قابل ارائه می باشد .
و نیز با ارائه محصولاتی مناسب برای منازل ، خانه های بازی و مهدکودک ها ، آرامش و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد ، قابل توجه است اکثر کالاهای فضای بسته و خانگی با کمی تغییرات و هماهنگی با تیم فروش و تولید برای فضای باز مهیا و مناسب میگردد .
تعدادی از این گروه تجهیزات ، حضورتان معرفی میگردد:
مبلمان چوبی و فلزی
سرویس خواب چوبی و فلزی
تاب چوبی و فلزی همچنین انواع گلدان ، آبنما و همچنین ساخت انواع میز و نیمکت و هر محصول سفارشی بنابر سلیقه و خواست مشتری

بنابراین راحتی در خرید و رضایت از محصول ارائه و ساخته شده را برایتان آسان میکنیم چنانکه هر روز با برنامه ریزی و تلاش مداوم این هدف ارزشمند را دنبال می کنیم تا خدمات رسانی مناسب ، به موقع و رضایت بخشی به شما هموطنان داشته باشیم .

ایران سرای من است
گروه مهندسی آریان راه

باز کردن چت
با ما در تماس باشید